Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre A55 Flash (Diskette version) BIOS 2PKT25A

Lenovo ThinkCentre A55 Flash (Diskette version) BIOS 2PKT25A jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 433
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 2ojt48a.exe
Lenovo ThinkCentre A55 Flash (Diskette version) BIOS 2PKT25A są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkCentre A55 Flash (Diskette version) BIOS 2PKT25A, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HP G5050XX Notebook Intel SATA AHCI Controller Driver 7.6.0.1011 czy ColorPlus PDF Printer Driver. Lenovo ThinkCentre A55 Flash (Diskette version) BIOS 2PKT25A to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.