Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre A51 TSST TS-492C Firmware IB02 for XP/Vista

Lenovo ThinkCentre A51 TSST TS-492C Firmware IB02 for XP/Vista są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy TSST.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 367
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: TSST
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: tsst_ts492c_ib02.exe
Lenovo ThinkCentre A51 TSST TS-492C Firmware IB02 for XP/Vista to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki TSST.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Lenovo ThinkCentre A51 TSST TS-492C Firmware IB02 for XP/Vista jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Intel PROSet WLAN Enterprise Software / Driver 14.3.1 for XP64 czy Colorstar Xerox Copier. Programiści TSST zadbali, by Lenovo ThinkCentre A51 TSST TS-492C Firmware IB02 for XP/Vista były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.