Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre A51 Hotkey Driver for USB Keyboard with Finge

Lenovo ThinkCentre A51 Hotkey Driver for USB Keyboard with Finge jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 365
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: q3kyb05us17.exe
Lenovo ThinkCentre A51 Hotkey Driver for USB Keyboard with Finge to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Lenovo ThinkCentre A51 Hotkey Driver for USB Keyboard with Finge, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania ColorPlus PDF Printer Driver lub MSI Z68A-GD80 (G3) Bios 18.8. Programiści Lenovo zadbali, by Lenovo ThinkCentre A51 Hotkey Driver for USB Keyboard with Finge były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.