Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre A50p Lite-On ODD Firmware PUS6

Lenovo ThinkCentre A50p Lite-On ODD Firmware PUS6 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lite-On.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 315
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lite-On
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: pz2z30us.exe
Lenovo ThinkCentre A50p Lite-On ODD Firmware PUS6 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lite-On.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkCentre A50p Lite-On ODD Firmware PUS6, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. dp204a_w98-me_pcl_sc_v223.zip czy Asus USB-N10 Wireless Driver 1086.38.1125.2010. Kod programu Lenovo ThinkCentre A50p Lite-On ODD Firmware PUS6 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.