Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre A50 HLDS GCC-4481B Firmware 1.06 for XP

Lenovo ThinkCentre A50 HLDS GCC-4481B Firmware 1.06 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki HLDS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 331
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: HLDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: pz2z34usa.exe
Lenovo ThinkCentre A50 HLDS GCC-4481B Firmware 1.06 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma HLDS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asrock B75 Pro3 Realtek LAN Driver 5790 for XP i MSI Z77MA-G45 Control Center Utility 2.2.082. Programiści HLDS zadbali, by Lenovo ThinkCentre A50 HLDS GCC-4481B Firmware 1.06 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.