Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo NVIDIA Display Driver 306.14 for Windows 8 Beta

Lenovo NVIDIA Display Driver 306.14 for Windows 8 Beta są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy NVIDIA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 421
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: win8beta_6idg16ww.zip
Lenovo NVIDIA Display Driver 306.14 for Windows 8 Beta to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki NVIDIA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Lenovo NVIDIA Display Driver 306.14 for Windows 8 Beta, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Asus P8H67-M LX Intel Display Driver 6.14.10.5398 for XP lub MSI GE70 OND Notebook Realtek LAN Driver 8.2.612.2012 for Window. Lenovo NVIDIA Display Driver 306.14 for Windows 8 Beta poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.