Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Left in the Dark: No One on Board

Left in the Dark: No One on Board to gra logiczno-prygodowa, w której musimy rozwiązać zagadkę klątwy wiszącej nad pewnym okrętem.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 3737
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Artifex Mundi
Rozmiar: 180.02 MB
Nazwa pliku: SETUP_PL_DEMO_SzeptyWMrok...
Left in the Dark: No One on Board to gra HOPA, czyli pozycja, której gameplay łączy w sobie elementy przygodowe oraz gier logicznych. Charlotte Austin – prywatna detektyw, podejmując się kolejnej sprawy, od początku czuła, że będzie to niezwykłe zlecenie. W tajemniczym liście od burmistrza Port Providence, w którym prosił on o pomoc w rozwikłaniu zagadki zniknięcia jednego ze statków nie było by nic niezwykłego, gdyby nie fakt, iż na odnalezionym po paru tygodniach okręcie nie było ładunku i nikogo z załogi.

Left in the Dark: No One on Board zaczyna się od razu od małego "trzęsienia ziemi". Już pierwsze próby wyjaśnienia tej sprawy uświadamiają Charlotte, że doniesienia w lokalnej prasie o rzekomej klątwie nie są tylko zwykłą mrzonką. Spotkanie zakapturzonej postaci, w jak ją zapewniano pustym wraku statku oraz inne wydarzenia wymykające się racjonalnemu myśleniu, utwierdzają ją w przekonaniu, że cała historia ma drugie bardziej złożone i mroczne dno. Charlotte będzie musiała odkryć co łączy sprawę opuszczonego statku z tajemniczą Wyspą Diabła i niewyjaśnionym morderstwem pewnej rodziny. Czy będzie miała sojuszników, którzy pomogą jej przełamać klątwę ciążącą nad statkami wypływającymi z Portsmouth? Początek tej przygody można obejrzeć dzięki wydaniu trial. Z podobnych produkcji polecamy Nightmares from the Deep: Siren's Call.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.