Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Le Point pour iPad 2.2

Le Point pour iPad to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Le Point pour iPad zostało stworzone przez firmę SEBDO LE POINT SA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 656
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: SEBDO LE POINT SA
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Le Point pour iPad to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Za stworzenie Le Point pour iPad odpowiedzialna jest firma SEBDO LE POINT SA.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.2. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Harvard Business Review International oraz Sound + Vision.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.