Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Latarka - Tiny Flashlight ®

Latarka - Tiny Flashlight ® to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Latarka - Tiny Flashlight ® może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Nikolay Ananiev

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1515
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Nikolay Ananiev
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: details?id=com.devuni.fla...
Latarka - Tiny Flashlight ® to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Latarka - Tiny Flashlight ® zostało stworzone przez firmę Nikolay Ananiev.

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji . Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić FuelLogPro License Key oraz SystemPanel App / Task Manager.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.