Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

KUCHNIA Magazyn dla smakoszy 1.0

KUCHNIA Magazyn dla smakoszy to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. KUCHNIA Magazyn dla smakoszy powstało w studiu firmy AGORA SA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 730
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: AGORA SA
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
KUCHNIA Magazyn dla smakoszy to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Za stworzenie KUCHNIA Magazyn dla smakoszy odpowiedzialna jest firma AGORA SA.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.0. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić The Vision Magazine oraz Watch Journal Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.