Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Księga Express STD 5.1.01

Księga Express STD to darmowe narzędzie do prowadzenia księgowości. Znajdziemy tu mnóstwo funkcjonalnych rozwiązań.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 4250
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: TGSoft
Rozmiar: 6.17 MB
Nazwa pliku: setup_ke_5.1.01.exe
Księga Express STD to kontynuacja programu pracującego z lokalną bazą danych ADS, rozwijanego od 8 lat. Od roku 2010 staje się częścią Zintegrowanego Systemu Rozliczeń Księgowych Sz@rk, który korzysta z bezpłatnej bazy danych MS SQL Server Express 2005 lub 2008. Może pracować jako samodzielna aplikacja, lub w zestawie z innymi modułami w dowolnej kombinacji. Dane wszystkich modułów zapisywane są w tej samej bazie SQL, co bardzo usprawnia przepływ informacji pomiędzy nimi oraz zapewnia pełną integrację. Należy tutaj zaznaczyć, że każda obsługiwana przez program firma, to oddzielna baza danych SQL. W przypadku konieczności rozdzielenia firm, np. przejęcia obsługi przez inne Biuro Rachunkowe lub decyzji wycofania danych z Biura Rachunkowego, wiąże się z prostym zabiegiem zarchiwowania tylko tej firmy i odczyt archiwum w innym komputerze.

Księga Express STD jest wersję bezpłatną, bezterminową i w pełni funkcjonalną. Jeżeli jednak funkcjonalność programu okaże się niewystarczająca ( np. wskutek rozwoju firmy), producent proponuje zakup programu Księga Express PRO w bardzo atrakcyjnej cenie. Wszystkie dotychczas wprowadzone dane zostaną automatycznie "przejęte" przez nowy program i można kontynuować pracę bez żadnych przestojów i kosztów poniesionych na przenoszenie danych oraz naukę nowego programu! Wszystkie do tej pory wykorzystywane opcje wyglądają tak samo, poszerzy się tylko ich zakres.

Lista opcji aplikacji:

- otwórz wydruk w oknie podglądu. Raporty wykonane przy użyciu dostępnego w programie Generatora Raportów FAST REPORT, można zapisać do pliku. Utworzone raporty są później dostępne w tej opcji do dalszej obróbki (wydruk, zmiana, eksport do PDF, RTF, XLS, HTML).

- zmiana roku. Przeglądanie zapisów z archiwalnych roczników

- lista kontrahentów

- wskaźniki Finansowe - wykorzystywane np. w PIT-ach.

- lista operacji Księgi - słownik typowych opisów podpowiadanych podczas rejestrowania danych w PKPiR.

- lista kodów operacji - kody mogą być wykorzystane jako dodatkowy opis zapisu księgowego do przyszłych analiz (analogia do kont księgowych w większych systemach).

- Księga przychodów i Rozchodów - tabela z wszystkimi wymaganymi ustawowo polami.

- zestawienie Księgi wg miesięcy - podsumowanie zbiorcze PKPiR w poszczególnych miesiącach.

- raporty deklaracje, PIT-y. Wykonywanie zdefiniowanych formularzy. W programie dostępne są: PIT5 PIT5L VAT7 VAT7K VAT

- rejestry VAT sprzedaży, zakupów i kosztów
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.