Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Książki. Magazyn do czytania 1.8

Książki. Magazyn do czytania to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Książki. Magazyn do czytania może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników AGORA SA

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 908
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: AGORA SA
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:
Książki. Magazyn do czytania to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Książki. Magazyn do czytania zostało stworzone przez firmę AGORA SA.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.8. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Lifestyle For Men Magazine oraz Vogue.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.