Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Kropla wody animowane tapety 1.1.1

Kropla wody animowane tapety to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Nakładki systemowe. Kropla wody animowane tapety zostało stworzone przez firmę Wasabi.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 4151
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Wasabi
Rozmiar: 1000
Nazwa pliku: details?id=com.androidwas...
Kropla wody animowane tapety to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Nakładki systemowe. Za stworzenie Kropla wody animowane tapety odpowiedzialna jest firma Wasabi.

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji 1.1.1. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Osobom chcącym zdobyć więcej informacji na temat aplikacji i urządzeń proponujemy odwiedzenie strony androidlife.pl Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić 1Tap Cleaner Pro oraz Voice Search.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.