Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Król Maciuś Pierwszy. Wyspa TOGO-POGO pl

esamowicie dynamiczne i emocjonujące gry zręcznościowe to fantastyczna rozrywka dla całej rodziny! Tu każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł popisać się refleksem, spostrzegawczością i zręcznością aż w dziewięciu konkurencjach! Król Maciuś Pierwszy i jego przyjaciele gwarantują fajerwerki atrakcji i uciechy - a to wszystko w bajecznych plenerach przepięknej wyspy Togopogo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 3087
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Aidem Media
Rozmiar: 79.6 MB
Nazwa pliku: KMITogoPogo.exe
Przesympatyczni bohaterowie serialu animowanego "Król Maciuś Pierwszy" zapraszają do rewelacyjnej zabawy! Niesamowicie dynamiczne i emocjonujące gry zręcznościowe to fantastyczna rozrywka dla całej rodziny! Tu każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł popisać się refleksem, spostrzegawczością i zręcznością aż w dziewięciu konkurencjach! Król Maciuś Pierwszy i jego przyjaciele gwarantują fajerwerki atrakcji i uciechy - a to wszystko w bajecznych plenerach przepięknej wyspy Togopogo :-)!

W grze może uczestniczyć równocześnie od 2 do 8 zawodników! Zaproście do zabawy rodzeństwo, mamę, tatę, przyjaciół i kolegów! Niech wygra najlepszy! Sprawdźcie swoje umiejętności w naszej grze, a następnie weźcie udział w programie telewizyjnym "Królestwo Maciusia", emitowanym w Programie 1 TVP! Pamiętajcie - trening czyni mistrza!!!
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.