Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Krai Mira 0.96

Krai Mira (dawniej Crimea) to gra rpg, osadzona w świecie post-apo. Wersja demo pozwala na poznanie mechaniki rozgrywki.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1393
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Tall Tech Studio Limited
Rozmiar: 465.29 MB
Nazwa pliku: km_v.0.96_1.zip
Krai Mira jest grą RPG, która wprowadza gracza w świat zniszczony przez klęskę żywiołową. Każdy może tu podążać swoją ścieżką, komunikować się z innymi graczami, brać udział w walkach, zbierać przedmioty, polować, eksplorować inne wyspy, handlować... I wiele, wiele więcej! Gra bazuje na izometrycznym silniku 2D, natomiast krajobraz i obiekty są renderowane z modeli 3D. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki. Wiele akcji ma przypisane swoje skróty klawiszowe. Ogólny styl graficzny - okrutny realizm - i dobrane harmonijne kolory tworzą klimat i uwydatniają atmosferę postapokaliptycznego świata. Krótkie i wyraziste animacje współgrają z zachwycającą muzyką.

Krai Mira w wersji demo pozwala pokręcić się po terenie oraz stoczyć kilka walk z przeciwnikami. Pełna wersja nie została jeszcze wydana. Nowa edycja to liczne poprawki i usprawnienia, a także nowe bronie, dwa nowe rodzaje potworów oraz kolejne lokacje.

Stabilne wersje Krai Mira

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.