Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

KLIF Magazyn Mody 1.0.23

KLIF Magazyn Mody to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z KLIF Magazyn Mody dzięki zaangażowaniu pracowników Valkea Media S.A..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 636
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Valkea Media S.A.
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
KLIF Magazyn Mody to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. KLIF Magazyn Mody zostało stworzone przez firmę Valkea Media S.A..

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.0.23 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić adidas outdoor magazine - english oraz ELLE Mag.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.