Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Klawiatura SlideIT 4.5

Klawiatura SlideIT to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Za stworzenie Klawiatura SlideIT odpowiedzialna jest firma Dasur Ltd..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 660
Cena/licencja: 13,61 zł
Producent/dystrybutor: Dasur Ltd.
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku: details?id=com.dasur.slid...
Klawiatura SlideIT to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Klawiatura SlideIT wprowadzono na rynek przez Dasur Ltd.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 4.5. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić DocumentsToGo Full Version Key oraz Poweramp Full Version Unlocker.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.