Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Kingsoft Office (Free) 4.9.2

Kingsoft Office (Free) to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse Kingsoft Office (Free) zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Kingsoft Office Software Corporation Limited.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1205
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Kingsoft Office Software Corporation Limited
Rozmiar: 11 KB
Nazwa pliku: details?id=cn.wps.moffice...
Kingsoft Office (Free) to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Biznes i finanse. Kingsoft Office (Free) zostało stworzone przez firmę Kingsoft Office Software Corporation Limited.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 4.9.2. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Talking Tom Cat 2 Free oraz JEFIT Pro - Workout & Fitness.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.