Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Kazaa 3.0

Wydanie testowe darmowego programu pozwalającego na korzystanie z sieci Kazaa, w której dzięki połączeniom P2P można wyszukiwać, pobierać i udostępniać muzykę w formacie MP3, jak również programy, gry oraz pliki wideo (także w formacie DiVX).

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 674
Cena/licencja: Adware
Producent/dystrybutor: Sharman Networks Ltd.
Rozmiar: 606 KB
Nazwa pliku: kazaa_setup.exe
Doskonały program do wymiany plików za pośrednictwem Internetu. Umożliwia wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie muzyki w formacie MP3, jak również programów, gier czy animacji (również w formacie DiVX).

Sieć KaZaA jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się sieci klienckich (peer-to-peer). Potrafi automatycznie sprawdzać, czy pobierane pliki nie są zainfekowane wirusami. Mechanizm wyszukiwawczy w Kazaa działa w dwóch trybach: Quick oraz Advanced, różniących się między sobą liczbą dostępnych opcji. Użytkownik może pięciokrotnie użyć przycisku "Search More". Bardzo przydatna jest również możliwość przechowywania wyników zapytań w zakładkach - w ten sposób można wysłać do wyszukiwarki kilka zapytań jednocześnie, nie tracąc poszczególnych wyników.

Program instaluje oprogramowanie dodatkowe w tym spyware.

W wersji 3.0 najważniejszą nowoscią jest możliwość komunikowanie się z użytkownikami popularnego programu Skype.

Stabilne wersje Kazaa

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.