Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

K MAG 1.1

K MAG to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z K MAG dzięki zaangażowaniu pracowników K MAGAZINE.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 862
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: K MAGAZINE
Rozmiar: 11 KB
Nazwa pliku:
K MAG to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. K MAG to aplikacja wprowadzona na rynek przez K MAGAZINE

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Billboard Magazine oraz GD Legacy.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.