Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Jupiter 2012 PRO/Expert 2.6.0

Jupiter 2012 PRO/Expert to narzędzie pomocne w dokonaniu rocznego rozliczenia podatkowego. W odróżnieniu od wersji darmowej posiada dodatkowe funkcje.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 582
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor:
Rozmiar: 155.1 MB
Nazwa pliku: Jupiter2012_pro_2.6.0.exe
Jupiter 2012 Standard - Narzędzie pomocne w dokonaniu rocznego rozliczenia podatkowego. Praca z programem polega na odpowiadaniu na zadawane pytania i wybieraniu właściwych opcji. W zależności od udzielonych odpowiedzi program odpowiednio kieruje użytkownika i zadaje tylko te pytania, które są adekwatne w jego sytuacji. Program wybiera właściwy formularz i załączniki, wpisuje kwoty w odpowiednie pola, sumuje, uwzględnia ulgi i limity oraz oblicza podatek.

Jupiter 2012 Standard samodzielnie wybiera właściwy formularz i załączniki, wpisuje kwoty w odpowiednie pola, sumuje, uwzględnia ulgi i limity oraz oblicza podatek. Tobie pozostaje jedynie wydrukowanie, sprawdzenie i podpisanie deklaracji. Albo wygodniej i szybciej: wysłanie w postaci e-deklaracji prosto z Jupitera! Aby złożyć swoje PIT-y przez Internet nie musisz posiadać podpisu elektronicznego - wystarczy podanie odpowiedniej kwoty z ubiegłorocznego rozliczenia. Możesz najpierw sprawdzić deklaracje wysyłając je w trybie testowym, a dopiero potem w trybie roboczym. Uzyskanie UPO (Urzędowego Potwierdzenia Odbioru) w trybie roboczym oznacza formalne złożenie zeznania podatkowego.

UWAGA

Pliki instalacyjny obsługuje zarówno wersję PRO, jak i Expert Jupitera. W zależności od podanego podczas instalacji numeru seryjnego aplikacja pracuje jako jedna z tych wersji. Jeśli nie posiadasz licencji dla żadnej z wersji, a chcesz przetestować program, wpisz podczas instalacji słowo 'demo' w miejsce numeru seryjnego. Po zainstalowaniu sprawdzisz działanie zarówno wersji PRO, jak i Expert (przełącznik trybu pracy znajduje się menu 'Narzędzia - Opcje').
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.