Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

JuiceDefender Plus Zależy od urządzenia

JuiceDefender Plus to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Zarządzanie projektami. JuiceDefender Plus może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Latedroid

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 903
Cena/licencja: 8,32 zł
Producent/dystrybutor: Latedroid
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: details?id=com.latedroid....
JuiceDefender Plus to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zarządzanie projektami. JuiceDefender Plus zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Latedroid.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji Zależy od urządzenia. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Osobom chcącym zdobyć więcej informacji na temat aplikacji i urządzeń proponujemy odwiedzenie strony androidlife.pl Jednocześnie z naszej bazy polecamy także Poweramp Full Version Unlocker oraz Equalizer Unlock Key.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.