Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

JMicron PCIe SD Controller Driver 1.0.3.0

JMicron PCIe SD Controller Driver 1.0.3.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki JMicron.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 458
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: JMicron
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 20432810_1ff7788697b93d9a...
JMicron PCIe SD Controller Driver 1.0.3.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma JMicron.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

W naszej bazie, oprócz JMicron PCIe SD Controller Driver 1.0.3.0, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gigabyte G1.Sniper 2 (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall Dri czy Dell Alienware Aurora ALX ATI Radeon HD 6990 Display Driver 8.85. Aplikacja JMicron PCIe SD Controller Driver 1.0.3.0 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.