Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Jetway NC9F-H61 BIOS A04

Jetway NC9F-H61 BIOS A04 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Jetway.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 514
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Jetway
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: BABFAA04.zip
Jetway NC9F-H61 BIOS A04 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Jetway.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić MSI Z77A-G43 Realtek LAN Driver 5.794.0222.2012 for XP i TP-LINK TL-WN7200ND Wireless Adapter Driver V1_100730. Jetway NC9F-H61 BIOS A04 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.