Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Java SE Runtime Environment Java SE Runtime Environment 6 Update 29

Środowisko uruchomieniowe Java SE Runtime Environment, czyli kolejna wersja platformy Java, która jest potrzebna do uruchamiania aplikacji i apletów napisanych w języku Java.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1436
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sun Microsystems
Rozmiar: 16.9 MB
Nazwa pliku: jre-6u29-windows-i586.exe
Środowisko uruchomieniowe Java SE Runtime Environment, czyli kolejna wersja platformy Java, która jest potrzebna do uruchamiania aplikacji i apletów napisanych w języku Java. Nowa wersja ma na celu ułatwienie tworzenia aplikacji, zapewnienie kompatybilności i udostępnienie wsparcia dla nowych funkcji takich jak na przykład usługi sieciowe (web services), języki dynamiczne, czy też ulepszone narzędzia do zarządzania i diagnostyki. Ponad 160 firm zewnętrznych pracowało wspólnie z firmą Sun Microsystems, testując aplikacje na nowej platformie Java SE 6, aby zapewnić wsteczną kompatybilność, stabilną pracę i jak najlepszą wydajność.

Oprogramowanie Java umożliwia także korzystanie z licznych gier internetowych, umożliwia kontakt z ludźmi z całego świata i wiele innych rzeczy. Jest ono także częścią składową aplikacji intranetowych i innych rozwiązań dla handlu elektronicznego, które stanowią podstawę wykorzystania komputerów w firmach.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.