Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Java Magazine 6.3

Java Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Biznes i finanse. Java Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Texterity, Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1092
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Texterity, Inc.
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku:
Java Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. Java Magazine zostało stworzone przez firmę Texterity, Inc..

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 6.3 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić The Week UK oraz TamTam Magazyn Podróżników.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.