Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Jamie Magazine 1.0

Jamie Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Jamie Magazine powstało w studiu firmy Jamie Magazine Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 509
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Jamie Magazine Ltd
Rozmiar: 38 KB
Nazwa pliku:
Jamie Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Jamie Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Jamie Magazine Ltd

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 1.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Attitude - Europe's No.1 Gay Lifestyle Magazine oraz Cosmopolitan Russia.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.