Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ISLANDS Magazine 2.6.6

ISLANDS Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Nawigacja GPS. Za stworzenie ISLANDS Magazine odpowiedzialna jest firma Bonnier Corporation.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 615
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Bonnier Corporation
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku:
ISLANDS Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Nawigacja GPS. ISLANDS Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Bonnier Corporation.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.6.6. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Light It Digital Magazine oraz Nikon Pro.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.