Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

IrfanView Portable 4.37

IrfanView Portable to przeglądarka grafiki z możliwościami edycyjnymi. Potrafi również zapisywać pliki graficzne w wybranych formatach.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2542
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Irfan Skiljan
Rozmiar: 1.65 MB
Nazwa pliku: iview437.zip
IrfanView Portable to darmowa przeglądarka i konwerter formatów plików graficznych w jednym. Program doceniany jest zarówno przez początkujących jak i profesjonalnych użytkowników za prostotę obsługi i wygodę działania. Posiada szereg funkcji, dzięki którym możemy m.in. zmniejszać, przycinać, obrać i oczywiście przeglądać zdjęcia.

IrfanView obsługuje większość najpopularniejszych formatów graficznych: JPG/JPEG, GIF, BMP, DIB, RLE, PCX, PNG, TIFF, TGA, RAS/SUN, ICO, AVI, WAV, MID, RMI, WMF, EMF, PBM, PGM, PPM, IFF/LBM, PSD, CPT, MPG/MPEG, MOV i Photo-CD. Pozwala tworzyć miniaturki obrazów, posiada opcję preview oraz gamę efektów, które możemy nałożyć na zdjęcie, spełnia rolę odtwarzacza multimedialnego, ma również możliwość prezentowania zdjęć w postaci pokazu slajdów, konwersji i wiele innych. Obsługa jest szybka dzięki dostępnym skrótom klawiszowym, które przy dłuższym użytkowaniu programu stają się być rutyną. W najnowszej wersji poprawiono m.in. obsługę plików GIF.

Wersja portable nie wymaga instalacji na dysku twardym.

Stabilne wersje IrfanView Portable

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.