Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

International Herald Tribune for iPhone 2.4

International Herald Tribune for iPhone to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. International Herald Tribune for iPhone powstało w studiu firmy International Herald Tribune.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 768
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: International Herald Tribune
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:
International Herald Tribune for iPhone to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. International Herald Tribune for iPhone zostało stworzone przez firmę International Herald Tribune.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.4 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić iAM - magazyn oraz Men’s Health Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.