Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Intel Rapid Storage Technology Preinstall Driver (AHCI) for Inte

Intel Rapid Storage Technology Preinstall Driver (AHCI) for Inte jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 392
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: STOR_Win7_8_11.6.0.1030_f...
Intel Rapid Storage Technology Preinstall Driver (AHCI) for Inte to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Intel Rapid Storage Technology Preinstall Driver (AHCI) for Inte, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Epson WorkForce WF-7510 Printer Driver/Utility czy Sager NP9130 Realtek Audio Driver 6.0.1.6526 for Windows 7. Intel Rapid Storage Technology Preinstall Driver (AHCI) for Inte poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.