Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Intel Rapid Storage Technology Driver (RAID) 11.6.0.1030

Intel Rapid Storage Technology Driver (RAID) 11.6.0.1030 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1235
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: iata_enu.exe
Intel Rapid Storage Technology Driver (RAID) 11.6.0.1030 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Intel Rapid Storage Technology Driver (RAID) 11.6.0.1030 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Gigabyte GA-Z77M-D3H (rev. 1.0) BIOS F9 czy Samsung NP300E5C Notebook Bluetooth Driver 1.2.0.0 for Windows 7. Kod programu Intel Rapid Storage Technology Driver (RAID) 11.6.0.1030 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.