Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Intel RAID SAS Riser Controller AFCSASRISER Firmware 11.0.1-0048

Intel RAID SAS Riser Controller AFCSASRISER Firmware 11.0.1-0048 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Iriver.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 597
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Iriver
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: ir3_AFCSASRISER_HWRAID_FW...
Intel RAID SAS Riser Controller AFCSASRISER Firmware 11.0.1-0048 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Iriver.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite R850 Intel MEI Driver 7.1.52.1176 i Gigabyte GA-B75M-D3H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac. Intel RAID SAS Riser Controller AFCSASRISER Firmware 11.0.1-0048 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.