Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Inked Girls Magazine 2.5.8

Inked Girls Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Inked Girls Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Inked.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 595
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Inked
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Inked Girls Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Inked Girls Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Inked

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.5.8 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Z naszej bazy polecamy także FX Trader Magazine oraz American Photo+.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.