Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ImagineFX: Sci-fi & Fantasy Digital Art Magazine 2.2

ImagineFX: Sci-fi & Fantasy Digital Art Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Edukacja. Użytkownicy mogą korzystać z ImagineFX: Sci-fi & Fantasy Digital Art Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 703
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 36 KB
Nazwa pliku:
ImagineFX: Sci-fi & Fantasy Digital Art Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Edukacja. ImagineFX: Sci-fi & Fantasy Digital Art Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Future plc.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.2 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Easy Food Cookbook oraz iGIZMO Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.