Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

iMagazine.pl 1.5

iMagazine.pl to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Za stworzenie iMagazine.pl odpowiedzialna jest firma iMagazine.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1125
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: iMagazine
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku:
iMagazine.pl to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. iMagazine.pl zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio iMagazine.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.5. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Le Monde diplomatique, English edition oraz HBR PL.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.