Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

iDesk 0.4.1.2474 pl

Komunikator internetowy łączący w sobie funkcje klienta poczty, tunera telewizyjnego, czytnika kanałów informacyjnych, tłumacza i bramki SMS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1054
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Interia.pl
Rozmiar: 6.06 MB
Nazwa pliku: iDesk0412474_install.exe

[inne wersje programu iDesk]
Komunikator internetowy łączący w sobie funkcje klienta poczty, tunera telewizyjnego, czytnika kanałów informacyjnych, tłumacza (angielski, niemiecki, francuski) i bramki SMS. Program na razie dostępny jest w wersji testowej i zapewne minie sporo czasu zanim doczekamy się pełnej wersji 1.0. Jednak już teraz możesz zarejestrować się w portalu Interia (użytkownicy Stefana już nie muszą tego robić) by założyć konto i rozmawiać z innymi użytkownikami w sieci Interia, Tlen lub Gadu-Gadu.

Udostępniono też dokumentację, która zawiera pliki i biblioteki wraz z instrukcjami niezbędnymi do tworzenia własnych dodatków do aplikacji iDesk. Dzięki temu każdy ma możliwość samodzielnego tworzenia funkcjonalności i budowania swoich prywatnych wersji aplikacji. Głównym atutem iDesk jest możliwość korzystania z treści dostępnych w Internecie bez konieczności logowania się i uruchamiania przeglądarki Internetowej.

Stabilne wersje iDesk

Windows:

Testowe wersje iDesk

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.