Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

HP HDX X18-1014TX Premium Notebook Validity Fingerprint Sensor D

HP HDX X18-1014TX Premium Notebook Validity Fingerprint Sensor D to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Validity.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 262
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Validity
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: sp41660.exe
HP HDX X18-1014TX Premium Notebook Validity Fingerprint Sensor D jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Validity.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz HP HDX X18-1014TX Premium Notebook Validity Fingerprint Sensor D, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte GA-A75M-DS2 (rev. 2.0) AMD AHCI Preinstall Driver 1.2.1 lub HP HDX X16-1202TX Premium Notebook IDT HD Audio Driver 6.10.6225. HP HDX X18-1014TX Premium Notebook Validity Fingerprint Sensor D poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.