Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

HP HDX X18-1014TX Premium Notebook Quick Launch Buttons Driver 6

HP HDX X18-1014TX Premium Notebook Quick Launch Buttons Driver 6 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki OTHERS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 394
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: OTHERS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: sp47275.exe
HP HDX X18-1014TX Premium Notebook Quick Launch Buttons Driver 6 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma OTHERS.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz HP HDX X18-1014TX Premium Notebook Quick Launch Buttons Driver 6, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkCentre A63 Modem Driver 7.51.0.0 for XP lub HP HDX X18-1009TX Premium Notebook ENE CIR Receiver Driver 2.6.0. Aplikacja HP HDX X18-1014TX Premium Notebook Quick Launch Buttons Driver 6 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.