Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

HP HDX X16T-1100 CTO Premium Notebook IDT HD Audio Driver 6.10.6

HP HDX X16T-1100 CTO Premium Notebook IDT HD Audio Driver 6.10.6 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy IDT.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 405
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: IDT
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: sp45011.exe
HP HDX X16T-1100 CTO Premium Notebook IDT HD Audio Driver 6.10.6 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki IDT.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 2.2) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall i Driver Magician Lite. HP HDX X16T-1100 CTO Premium Notebook IDT HD Audio Driver 6.10.6 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Stabilne wersje HP HDX X16T-1100 CTO Premium Notebook IDT HD Audio Driver 6.10.6

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.