Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

How to Draw & Paint: Using Photoshop for Digital Art 1.0.13

How to Draw & Paint: Using Photoshop for Digital Art to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Edukacja. How to Draw & Paint: Using Photoshop for Digital Art to aplikacja wprowadzona na rynek przez Future plc

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 683
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
How to Draw & Paint: Using Photoshop for Digital Art to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Edukacja. How to Draw & Paint: Using Photoshop for Digital Art zostało stworzone przez firmę Future plc.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.0.13 Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Watch Journal Magazine oraz White Dwarf.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.