Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

House Beautiful UK 2.5.8

House Beautiful UK to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. House Beautiful UK zostało stworzone przez firmę Hearst Magazines UK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 506
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Hearst Magazines UK
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
House Beautiful UK to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. House Beautiful UK to aplikacja wprowadzona na rynek przez Hearst Magazines UK

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.5.8 Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić American Photo+ oraz #5 Magazine#.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.