Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

House & Home 3.0.8

House & Home to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie House & Home odpowiedzialna jest firma House & Home Media.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 375
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: House & Home Media
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
House & Home to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. House & Home powstało w studiu firmy House & Home Media.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 3.0.8. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Cosmopolitan Russia oraz The Official Ferrari Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.