Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Hello Kitty Cafe 1.0.2

Hello Kitty Cafe to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Gry komputerowe. Hello Kitty Cafe zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Sanrio Digital.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1354
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Sanrio Digital
Rozmiar: 21 KB
Nazwa pliku: details?id=com.sd.google....
Hello Kitty Cafe to mobilna gra, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę przebieg rozgrywki można ją zaliczyć do kategorii Gry komputerowe. Użytkownicy mogą korzystać z Hello Kitty Cafe dzięki zaangażowaniu pracowników Sanrio Digital.

Gra została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.0.2. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl. Wśród bardzo dużego zbioru gier dostępnych na Androida warto polecić Ultimate Logo Quiz oraz Pool Mania.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.