Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Healthcare+ Magazyn Menedżerów Ochrony Zdrowia 2.1.2

Healthcare+ Magazyn Menedżerów Ochrony Zdrowia to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Healthcare+ Magazyn Menedżerów Ochrony Zdrowia może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników PressPad Sp. z o.o.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 980
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: PressPad Sp. z o.o.
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Healthcare+ Magazyn Menedżerów Ochrony Zdrowia to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zdrowie i medycyna. Healthcare+ Magazyn Menedżerów Ochrony Zdrowia powstało w studiu firmy PressPad Sp. z o.o..

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.1.2 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Le Monde diplomatique, English edition oraz Men’s Health Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.