Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

HaxSync - 4.x Facebook Sync 2.4.1

HaxSync - 4.x Facebook Sync to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. HaxSync - 4.x Facebook Sync powstało w studiu firmy Mathias Roth.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 970
Cena/licencja: 4,99 zł
Producent/dystrybutor: Mathias Roth
Rozmiar: 34 KB
Nazwa pliku: details?id=org.mots.haxsy...
HaxSync - 4.x Facebook Sync to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z HaxSync - 4.x Facebook Sync dzięki zaangażowaniu pracowników Mathias Roth.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 2.4.1. Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Poweramp Full Version Unlocker oraz TuneIn Radio Pro.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.