Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Harper’s Bazaar Russia 1.0.81

Harper’s Bazaar Russia to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Harper’s Bazaar Russia dzięki zaangażowaniu pracowników Fashion Press LLC.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 805
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Fashion Press LLC
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:
Harper’s Bazaar Russia to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Harper’s Bazaar Russia zostało stworzone przez firmę Fashion Press LLC.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.0.81 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Newsweek日本版 oraz Pilot Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.