Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Harper's Bazaar 2.2.0

Harper's Bazaar to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Harper's Bazaar to aplikacja wprowadzona na rynek przez Hearst Communications, Inc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 659
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Hearst Communications, Inc.
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Harper's Bazaar to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Harper's Bazaar zostało stworzone przez firmę Hearst Communications, Inc..

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.2.0. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Popular Photography+ oraz BBC History Italia.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.