Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

HaloŚwiat

Telefon programowy operatora VoIP HaloŚwiat - aplikacja ładna, elegancka, o przejrzystym i dobrze skonstruowanym interfejsie. Dużym plusem telefonu HaloŚwiat jest ekran, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące stanu konta użytkownika, kosztu połączenia oraz pozostałego czasu rozmowy przy obecnej ilości wykupionych złotówek.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 827
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: HaloŚwiat
Rozmiar: 4.12 MB
Nazwa pliku: softphoneblack.msi
Telefon programowy operatora VoIP HaloŚwiat jest aplikacją ładną, elegancką, o przejrzystym i dobrze skonstruowanym interfejsie. Dużym plusem telefonu HaloŚwiat jest ekran, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące stanu konta użytkownika, kosztu połączenia oraz pozostałego czasu rozmowy przy obecnej ilości wykupionych złotówek.

Niestety, jedyną funkcją tej aplikacji jest nawiązywanie połączeń głosowych z tradycyjnymi telefonami - nie ma obsługi wizji, konferencji, nagrywania czy zawieszania rozmów. Trudno też tu cokolwiek zmienić - opcje konfiguracyjne ograniczają się do zaledwie trzech pól, z których dwie mogą przydać się potencjalnemu użytkownikowi (zapamiętanie nazwy użytkownika oraz hasła).

Na medal sprawuje się natomiast możliwość nawiązywania oraz odbierania połączeń w sieciach, które korzystają z funkcji NAT oraz zapór ogniowych - dla aplikacji nie stanowi to żadnego problemu.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.