Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Haaretz English Edition for iPad 1.0.1

Haaretz English Edition for iPad to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z Haaretz English Edition for iPad dzięki zaangażowaniu pracowników Haaretz Daily Newspaper Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 467
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Haaretz Daily Newspaper Ltd
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku:
Haaretz English Edition for iPad to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Haaretz English Edition for iPad zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Haaretz Daily Newspaper Ltd.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.0.1 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Sound + Vision oraz American Car Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.